Abraservice Polska

Firma ABRASERVICE jest dostawcą stali trudnościeralnych i wysokowytrzymałych; zarówno w postaci arkuszy standardowych jak i przyciętych na wymiar, a także wykonanych wg schematu klienta.

Jesteśmy europejskim liderem wśród dostawców tego rodzaju stali. Oferujemy całościowe rozwiązania: od analizy potrzeb klienta, poprzez pomoc w wyborze materiału po dostawę wyrobów oraz wsparcie podczas eksploatacji.

ABRASERVICE stawia na długotrwałą i opartą na wzajemnym zaufaniu współpracę z naszymi partnerami. Kwalifikacje, zaangażowanie i dostępność naszych doradców zapewniają pełne zrozumienie Państwa potrzeb.

Obecne w całej Europie ABRASERVICE spełnia oczekiwania klientów pracujących w bardzo wymagających środowiskach, gdzie konieczna jest wysoka jakość oraz trwałość stali, np.: hutnictwo, kopalnie, żwirownie i kamieniołomy, cementownie i koksownie, elektrownie i elektrociepłownie, urządzenia do wszelakiego transportu, recykling, maszyny budowlane i drogowe, cukrownie, maszyny rolnicze, przemysł papierniczy...

HARDOX®

DUROXITE®

ABRAMAX®

Dowiedz się więcej

Gliwice

Abraservice Polska / Gliwice
Gaudiego 18
44-109 Gliwice
POLSKA

Bydgoszcz

Abraservice Polska / Bydgoszcz
Przemysłowa 34
85-758 Bydgoszcz
POLSKA

Warszawa

Abraservice Polska / Warszawa
Palisadowa 20/22
01-940 Warszawa,
POLSKA