• 
Müşteriye Özel Çözümler

  Müşteriye Özel Çözümler

  Takımımızın uzmanlığı sayesinde Abraservice Türkiye basit bir nitelikli çelik tedarikçisi değil, , aşınmaya ve korozyona dayanıklı veya yüksek mukavemet dayanımı gerektiren tüm parçaların tedarikinde ortağınız ve danışmanınızdır.

 • Çalışmalarımız

  Çalışmalarımız

  Abraservice, tüm projeleriniz boyunca size yardımcı olabilir. Ürünlerimizin saha uygulamalarındaki başarıları bizim işimize bağlılığımızın ve becerilerimizin en iyi kanıtıdır.

 • 1
 • 2

Abraservice Türkiye

Abraservice, aşınmaya dayanıklı ve yüksek mukavemetli çelikten mamul aşınma parçaları ve plakalarda tam çözümler sunar

Aşınmaya dayanıklı ve yüksek mukavemetli çeliklerin dağıtımında Avrupa lideri Abraservice endüstriyel müşterilerine ihtiyaçlarının tespitinden başlayarak kullanmaya hazır parçaların teminine kadar tam ve tüm çözümler sunar.

Teknik uzmanlık ve deneyimiyle proje özelliklerinizi ve kısıtlamalarını bilen Abraservice geniş ürün yelpazesi ve parça işleme olanaklarıyla size özel kullanmaya hazır cevaplar sağlar. Abraservice uzun verimli güven ilişkilerine özel önem verir.

Size yakınlığı, malzeme sürekliliği ve teknik bilgi dağarcığı ile tam güvenli ve şeffaf bilgi desteği verirken, teslimat sonrası performansın da takipçisidir.

Abraservice koşulları özellikle kaliteli ve uzun ömürlü parçalar gerektiren en zor ortamlarda müşterilerinin yanındadır: madenler, taş ocakları, termik santraller, çimento fabrikaları, geri dönüşüm tesisleri, hurda elleçleme, kum çakıl ocakları, demir-çelik endüstrisi, şeker fabrikaları, tarım makinaları, kağıt fabrikaları,vb.

Merkez

Abraservice Türkiye
Marmara geri dönüşümcüler Sanayi Sitesi şekerpınar Mah. Başak Sk. No 9
34950 Çayırova, Kocaeli
TÜRKIYE

Şube

Abraservice Türkiye
100.Yıl Bulvarı, 1235 Sk. (Eski 58) No 146
06374 Ostim/Ankara
TÜRKIYE